PŘEDPLATNÉ ČASOPISU
Nové proměny bydlení ↗
Bydlení v novém

Bydlení v novém

Máme pro vás tipy na reality v hlavním městě i jinde, ale taky trojlístek míst, kde se dá ve stylovém domě prožít týden nebo i měsíc letní zahálky...P...

Máme pro vás tipy na reality v hlavním městě i jinde, ale taky trojlístek míst, kde se dá ve stylovém domě prožít týden nebo i měsíc letní zahálky...

PŘIPRAVIL

ROSTISLAV ZEMAN

Ve středomořském duchu

Minimalisticky pojatý viladům s 15 energeticky úspornými byty začal v květnu růst v rámci komorního projektu Rezidence Červený dvůr v Praze 10-Strašnicích. Byty v dispozicích 2+kk až 6+kk o velikostech 71 m² až 188 m² se vyznačují velkoryse řešeným interiérem, špičkovým provedením s výbavou prémiových výrobců a ke každému náleží předzahrádka nebo lodžie. Byty ve dvou posledních ustupujících podlažích mají velkou terasu s výhledem na vzrostlé stromy, s jejichž zasazením se počítá v rámci dokončovacích prací. Majitelé bytů budou mít mimo jiné k dispozici venkovní plochu pro mytí kol nebo kočárků, v interiéru je potěší nadstandardy s vyspělou technologií, ať už to jsou solární panely nebo automatické systémy řízeného větrání s rekuperací. Jinými slovy: za energie na vytápění zde zaplatíte až o 50 % méně než v jiných novostavbách v ČR. Ceny od 7 805 088 Kč, více na

www.jrd.cz

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

LOKALITA SNŮ

Rezidence Červený dvůr vyrůstá v lokalitě prvorepublikové vilové čtvrti pražských Strašnic. Stanice metra Želivského je kousek pěšky.

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

Domov u klánovického lesa

Rodinné vily vznikající v rámci projektu Primavera jsou v měřítku Prahy a blízkého okolí jedinečné minimálně ze dvou důvodů. Klienti zde mohou počítat s pozemky velkorysých rozměrů od 900 m² výš a těšit se můžete i na dům samotný, neboť při jeho vybavení se počítá s těmi nejkvalitnějšími materiály: dlažby, obklady i sanita jsou Villeroy & Boch, okna jsou bezpečná celohliníková s trojskly, na podlahách pravé dřevěné parkety, topení je v obou patrech podlahové a zdrojem je tepelné čerpadlo. Cena 8 000 000 Kč zahrnuje i oplocení, bránu na dálkové ovládání, nádrž na vodu pro zalévání aj.

www.vilyprimavera.cz

,

www.jaroreal.cz

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

ÚČEL A LUXUS Primavera nabízí kvalitní a bezúdržbovou výbavu: Na podlaze jsou pravé parkety, vstup zajišťuje domácí vrátný s videotelefonem...

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

Na vlně skandinávského stylu

Více než 200 nízkoenergetických bytů v dispozicích 1 + kk až 5 + kk o velikostech od 29 m² do 156 m² vzniklo v rámci projektu Aalto Cibulka v Praze 5 přímo u přírodního parku Košíře – Motol. Všechny byty disponují terasami nebo balkóny, na jižní straně směřujícími do zeleně. Přízemní byty doplňují předzahrádky. Severní straně domu ve tvaru elegantní vlny vévodí u vybraných bytů celoprosklené balkóny podle finského vzoru, kde si můžete zřídit zimní zahradu. V nejvyšším patře jsou vystaveny penthousy se samostatným odděleným vstupem a s terasami. Ve větších bytech může být na vaše přání součástí výbavy také sauna.Cena od 3 411 300 Kč včetně sklepní kóje, více na

www.yit.cz

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

AALTO ZNAMENÁ VLNA

Zvlněná linie domu v Praze – Košířích má předobraz v březích finských jezer, ale inspirace zde nezůstala jen u symbolů. Vedle domu se skutečně nachází i jezírka.

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

vyrazte na prodloužený víkendový pobyt!

PRONÁJEM SKVĚLÝCH VÍKENDOVÝCH DOMŮ

POBYT NA NOVÉM MÍSTĚ VÁM UMOŽNÍ PODÍVAT SE NA SVĚT Z NOVÉ PERSPEKTIVY...

Chalupa u mlýna

Nachází se v Salajně, v Chráněné památkové zóně na Karlovarsku. Poskytuje ubytování pro sedm osob ve 2 ložnicích. Ve výbavě mimo jiné krb, 2 × WC, lůžkoviny, čtyři parkovací místa, cena v létě9 200 Kč/týden/chata.

www.ceskehory/chalupaumlyna.cz

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

Chata u Lužnice

Na dosah od Ga-Pa

U milované řeky vodáků najde zázemí až 6 osob v ceně 1 490 Kč/ noc za celou chatu. Nabídka z e-katalogu s 6 500 chatami a chalupami po celé ČR, díky přímému jednání s majiteli není cena navyšována o provizi.

www.e-chalupy.cz

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

V Oberammergau v bavorských Alpách, jen 20 km od Zugspitze a sotva 15 km od Garmisch-Partenkirchenu je k pronájmu dům se 2 ložnicemi a lůžky pro 5 osob. Gril, trampolína a další hry na zahradě, od 380 eur/den/dům.

www.bohemiareal.cz

Bydlení v novém Bydlení v novém
Bydlení v novém

DALŠÍ INFO ONLINE Celou řadu dalších tipů na nové bydlení nejen v Praze, ale i v celé ČR najdete na www.kdechcibydlet.cz

Rubriky:
Štítky:

Další z rubriky

01 dvere VEKRA Interier QUADRIO bily lak RAL 9010 okna VEKRA Komfort EVO plast bila zakleni KLIDEA int
Číst článek
06. 11. 2023
Propagace značky
Doba čtení 2 min

Interiérové dveře zkrášlují i chrání

Moderní bydlení hýčká prostor, je plné světla a zbavené bariér, ale bydlet v bytě bez vnitřních dveří bychom asi nemohli. Interiérové dveře patří mezi nejnamáhavější části bytu.

Nezařazené Obsah časopisu NPB Interiéry
Bydlet jako GENTLEMAN
Číst článek
07. 06. 2021
Redakce
Doba čtení 9 min

Bydlet jako GENTLEMAN

Podobných koupelen jsou statisíce: vana a umyvadlo, bojler, k tomu nějaké skříňky, nebo ani to ne. Řekli byste si, že tady žádný zázrak nevymyslíte?

Nezařazené Obsah časopisu NPB Interiéry Bydlet jako 4. řada Bydlet jako
Co tvoří charakter bytu
Číst článek
30. 08. 2020
Redakce
Doba čtení 6 min

Co tvoří charakter bytu

Architekt Bořek Šípek si při vzpomínkách na své mládí vybavil byt, ve kterém vyrůstal:Bydleli jsme v měšťanském domě s vysokými stropy, velké členité ...

Nezařazené Obsah časopisu NPB Interiéry Bydlení
Zábava začíná v předsíni
Číst článek
16. 08. 2020
Redakce
Doba čtení 3 min

Zábava začíná v předsíni

Věšák je první věc, která vás nebo návštěvu doma pozdraví. Který z našich tipů se vám nejvíc líbí?TEXT ŠÁRKA DRBOHLAVOVÁVĚŠÁK A VYI když stojíte v kou...

Nezařazené Obsah časopisu NPB Interiéry Bydlení
NPB0624 cover
Gadesign

SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK

BANER0624 vyrocni soutez Chci soutěžit →

AKCE A UDÁLOSTI

Deset designérů pod 30 let na jednom stole! VITRÍNA 1ST dává o sobě poprvé vědět selekcí designu v KUMST Brno

11. června 2024 - 5. července 2024
Zobrazit detail →

NEWSLETTER

Nejnovější články

Muzeum barokních soch
Číst článek
15. 07. 2024
Jana Brandtlová
Doba čtení 4 min

Láká nejen na loutky. Město Chrudim stojí na okraji zájmu turistů, architektonicky zajímavá místa má ale také

Chrudim na vzestupu. Přestože památek v ní najdeme několik, moderní architektury je poskrovnu. Architekti a designéři, Chrudim vás potřebuje! Vybíráme místa, která stojí za to v druhém největším městě Pardubického kraje (i v jeho okolí) navštívit.

Design guide
FOX Gallery v budově GMU v Hradci Králové
Číst článek
12. 07. 2024
Nikol Galé
Doba čtení 5 min

Chtěla přinést design do Hradce Králové. Je těžké ty projekty udržet, pokud nemáte státní podporu, říká majitelka FOX Gallery

Byli mezi prvními, kdo se v Čechách začali věnovat prodeji kvalitního užitného designu a současného umění. Jana Opatrná se svým týmem vede od roku 2013 design shop FOX Gallery v centru Prahy, v roce 2017 pak otevřela druhou pobočku sídlící v Galerii moderního umění v Hradci Králové.

Rozhovory
Trofeje vyráběné technikou foukání sklářským kolíkem
Číst článek
10. 07. 2024
Veronika Pařízková
Doba čtení 4 min

Sklo je pro mě jako led, říká Yulin Huang, která navrhla trofej pro české olympioniky

Čeští olympionici, kteří v Paříži získají letos medaili, si odvezou domů ještě jedno ocenění. Skleněnou trofej, kterou navrhla designérka Yulin Huang z novoborského Lasvitu. Zeptali jsme se ji nejen na proces navrhování, ale i na to, jak výslednou podobu ovlivnil její původ.

Design & umění Rozhovory
Veronika Pařízková, šéfredaktorka magazínu Designnews
Číst článek
08. 07. 2024
Veronika Pařízková
Doba čtení 2 min

Design Mirror. Milán bez potlesku. Je formát podobných velkolepých přehlídek smysluplný?

„Vidět Neapol a zemřít.“ Klasické rčení by se v prostředí designu mohlo směle přejmenovat na „Vidět Milán a zemřít“. Dubnové Salone del Mobile je totiž bez nadsázky opravdu nejdůležitější světovou událostí pro designéry a celý byznys, který se kolem nich točí. Není ale na čase změnit optiku?

Názory & polemika
Tiarchitekti PRINT 01 edit
Číst článek
03. 07. 2024
Michaela Irová
Doba čtení 2 min

Harmonie a důraz na detail. Studio ti architekti mají na svědomí úchvatné interiéry hotelu i bar ve Stavovském divadle

Studio ti architekti má ve svém portfoliu pestrou škálu realizací. Od boutiqového hotelu přes příběhy hledání hodnot a lásky k rekonstrukcím, interiéry plné něžnějších i odvážnějších barev až po blyštivé bary Stavovského divadla. Spojuje je důvěra v poctivé materiály, zájem o řemeslo a harmonie.

Interiér & architektura
Enotéka Znojmo
Číst článek
01. 07. 2024
Klára Rokosová
Doba čtení 4 min

Vínečko & Design. Znojmo vstalo z popela a stalo se z něj jedno z nejvkusnějších měst v republice

Město toho nabízí mnoho. Od prohlídek historických památek, procházek malebnými uličkami, tajemným podzemím až po úchvatné výhledy do krajiny. Nechybějí ani gastronomické podniky a stylová ubytování. Vydejte se s námi za designovými lahůdkami Znojma.

Design guide
Pkučera
Číst článek
28. 06. 2024
Sabina Ježková
Doba čtení 6 min

Budoucnost je v dobrých rukou. Představujeme 5 architektonických studií, která pracují s respektem i empatií

Česká architektura je v dobrých rukou! Představujeme vám pět architektonických ateliérů, které při návrzích uplatňují originální přístup, pravidelně se zapojují do architektonických soutěží a nebojí se spolupráce s veřejností.

Interiér & architektura
Jimramov vnitroblok 4
Číst článek
26. 06. 2024
Veronika Pařízková
Doba čtení 3 min

Lokální zázrak na Vysočině. Manželé Štukhejlovi přeměnili zemědělskou usedlost na kouzelný penzion Just Jimramov

Nadšení, elán a taky velká míra tvrdošíjnosti. Bez toho se neobejde nikdo, kdo chce vybudovat místo, které bude na malém městě lákat na současnou architekturu. Manželům Štukhejlovým nechybí nic ze zmíněného. I proto je penzion Just Jimramov, který společně vybudovali, malý lokální zázrak.

Interiér & architektura
Kropenka Anny Martinkové se podívá až do Bílého domu.
Číst článek
24. 06. 2024
Veronika Pařízková
Doba čtení 4 min

Fascinace Santinim. Mladá studentka dostala příležitost obdarovat prezidenta USA svou skleněnou kropenkou na svěcenou vodu

Příležitost, která se neodmítá. Mladá studentka Ateliéru skla na pražské UMPRUM Anna Martinková vyrobila dárek pro Joe Bidena, prezidenta Spojených států amerických. Jak k podobnému úspěchu přišla?

Design & umění Rozhovory
Designblok Cosmos v Oblastní galerii v Liberci!
Číst článek
19. 06. 2024
Redakce
Doba čtení 5 min

Spektakulární instalace, která dokáže oslovit i laika. V Liberci je k vidění oceňovaná výstava českého skla Designblok Cosmos

Putovní výstava Designblok Cosmos, kterou v Praze a Miláně spatřilo již přes sto tisíc lidí, míří do regionů. Aktuálně zaparkovala v zahradě Oblastní galerie Liberec. Proč se vyplatí vyrazit na sever nám prozradila Jana Zielinski a Filip Suchomel.

Design guide